Informacje o automatach Tomb Raider

Kasyno online

Tomb Raider to franczyza medialna, która zyskała status ikony od czasu jej początkowej premiery w 1996 roku. W końcu, kto z nas nie słyszał o Lara Croft – nawet ci, którzy nie byli zainteresowani początkiem serii gier lub nie mieli jej wcale zapoznały się z postacią i założeniem poprzez rzeczywiste wcielenia, takie jak model Nell McAndrew, a zwłaszcza hollywoodzką wersję filmową graną przez Angelinę Jolie. Dlatego, biorąc pod uwagę, że Tomb Raider znacznie wykroczył poza swoje początki, nic dziwnego, że spin-off stał się jedną z najpopularniejszych gier wśród entuzjastów hazardu internetowego.

Informacje o automatach Tomb Raider Tomb RaiderNa pierwszy rzut oka automat do gry w Tomb Raider to dość standardowa gra na automatach online; składający się z pięciu bębnów, piętnastu linii wypłat i automatu online, który przyjmie łącznie siedemdziesiąt pięć różnych nominałów monet. Ta ostatnia funkcja wyraźnie przyczynia się do globalnego uroku gry, ponieważ będzie kilka walut, których nie można użyć w grze, a szeroka gama akceptowalnych nominałów gwarantuje, że nikt nie będzie musiał grać z monetami o wyższych nominałach niż czuć się komfortowo z.

Automat do gry Tomb Raider był jedną z pierwszych takich gier, która pozwoliła graczowi uzyskać dostęp do gry premiowej za pomocą funkcji Free Spins – wspólnej funkcji większości automatów online. Aby uzyskać dostęp do tej gry, użytkownik musi uzyskać trzy symbole „Złotego bożka” podczas każdego obrotu, który następnie przenosi je na ekran gry premiowej. Symbol „Wild” w tej konkretnej grze – co oznacza symbol, który może zastąpić dowolny inny symbol w celu utworzenia zwycięskiej linii – jest oficjalnym symbolem logo Tomb Raider. Chociaż nie zadziała to pod względem dostępu do gry premiowej, będzie działać jako substytut zabezpieczenia wypłaty.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *